Poznaj mnie bliżej

Nazywam się Magdalena Kukiełka i jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną. Ogromną pasją darzę fizjoterapię okołoporodową i terapię dna miednicy, a także fizjoterapię estetyczną. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Terapeutką Uroginekologiczną certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne (PTUG) oraz terapeutką Integracyjnej Terapii Blizn (ITB). Swoją fascynację fizjoterapią uroginekologiczną rozpoczęłam jeszcze na studiach, kiedy to napisałam pracę magisterską (2017 r.) na temat „Aktywność fizyczna kobiet w okresie okołoporodowym”, natomiast kiedy zostałam mamą, totalnie w tym temacie przepadłam.
magdalena-kukielka-fizjoterapia-uroginekologiczna-1
magdalena-kukielka-o-mnie

Wsparcie na jakie zasługujesz

Całkowicie nową fascynacją okazała się dla mnie fizjoterapia estetyczna, która łączy techniki modelowania i rehabilitacji twarzy, terapii mięśniowo-powięziowej twarzy ale i reszty ciała, masaży japońskich oraz refleksologii.

Dzięki połączeniu fizjoterapii uroginekologicznej i estetycznej chcę kompleksowo zadbać o Wasze kobiece zdrowie.

Prowadzę własny gabinet w Mielcu, gdzie zajmuję się terapią indywidualną pacjentek i pacjentów. Poza gabinetem prowadzę także ćwiczenia grupowe dla kobiet w ciąży, mam z maluszkami oraz każdej osoby, która chce zadbać o zdrowie dna miednicy.

W pracy priorytetem jest dla mnie komfort pacjentów, otwarta rozmowa, kompletny, dokładny wywiad oraz indywidualne i pełne skoncentrowanie na problemie pacjenta.

Ukończone szkolenia:

Opinie o mnie